OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA

Autor: Administrator , 1. 9. 2020.

Organizacija nastave za školsku godinu 2020./2021.

Početak nastave u ponedjeljak, 7.09.2020.g.

Obzirom na preporuke HZJZ i Uputa MZO kako bi se uspješno provele propisane mjere a uz suglasnost Stožera civilne zaštite lokalne zajednice Općine Privlaka i Općine Vir napravljena je organizacija rada na sljedeći način:

Predmetna nastava od 5. do 8. raz. raspored po učionicama:

Prizemlje

Učionica glazbene kulture     8.b

Učionica geografije                  5.a

Učionica 2.r.(do geografije)    6.a

Učionica tehničke kulture       6.b

KAT

Učionica hrvatskog j.                 8.a

Učionica matematike                5.b

Učionica biologije                       7.b

Učionica engleskog j.                  7.a

Razredna nastava   Privlaka

Prvi razred dolazi u školu u 8,30 sati,

u 13,30 sati drugi razred učionica biologije,

u 13,40 sati treći razred učionica 2. razreda(prizemlje),

u 13,40 sati četvrti razred učionica matematike(kat)

Područna škola Vir

Učenici prvog razreda dolaze u 8,00 sati (glavni ulaz)

Učenici trećeg razreda dolaze u 8,10 sati(sporedni ulaz, vanjska vrata do Kotarine)

Druga smjena

Učenici drugog razreda dolaze u 13,30 sati (glavni ulaz)

Učenici četvrtog razreda dolaze u 13,40 sati (sporedni ulaz, vanjska vrata do Kotarine)

Organizacija prvog dana škole u ponedjeljak, 7.09.2020.g.

PRVI DAN ZA UČENIKE I. RAZREDA

Uobičajeno je da se za učenike I. razreda organiziraju priredbe te da s djecom dolaze njihovi roditelji. Zbog epidemije COVID-19 ne preporučuje se održavanje priredaba, ali je moguće planirati zajednički  dolazak učenika i jednog roditelja u školu radi upoznavanja djece i roditelja s učiteljem i to u  posebnoj prostoriji ili na otvorenom. U skladu s Uputama roditelji se u prostoru škole ne bi trebali  zadržati dulje od 15 minuta.

Prema gore navedenim uputama PRVI razred u Privlaci,  učiteljica Nina Lovrin primiti će u 8,30 sati u prostoru blagovaonice.

Prema gore navedenim uputama PRVI razred u P.Š. na Viru učiteljica Linda Ažić primiti će u 8,00 sati na školskom igralištu.

PRVI DAN ZA UČENIKE OSTALIH RAZREDA

Nastava počinje u 8,00 sati

Učenici putnici od 5. do 8. raz. imaju organizirani autobusni prijevoz po uobičajenom rasporedu, u 7,30 sa kolodvora na Viru, dva autobusa, te autobus za Privlaku koji prevozi učenike iz Privlake i prometuje do stanice kod Miličevića za učenike sa Vira.

Detaljni raspored reda vožnje autobusa za sve učenike putnike objavit ćemo do kraja tjedna.

Učenici su obavezni imati maske za lice u autobusu.

Pri dolasku u školu,  učenici bez grupiranja i zadržavanje uz održavanje fizičkog razmaka ulaze u školu kroz dezinfekcijsku barijeru u  gore navedene učionice.

Prvi dan učenici će biti samo sa  razrednikom, koji će ih upoznati s pravilima i obvezama, rizicima i uputama kojih se moraju pridržavati.

Potrebno je donijeti školsku torbu kako bi se mogli preuzeti udžbenici.

O organizaciji i načinu provođenja izborne nastave iz informatike za razrednu nastavu bit ćete na vrijeme obaviješteni.

Svima skupa želim puno zdravlja i uspješnu školsku godinu.

ravnateljica:

Verica škibola,prof.