Autor: Administrator , 2. 6. 2017.

Dana 26.5.2017. godine u našoj školi svečanom priredbom obilježen je Dan škole. Na priredbi su bili prisutni ravnateljica, učenici, učitelji, roditelji i dragi nam gosti.

Program je započeo himnom nakon čega su učenici i učenice 2. razreda otpjevali tradicijsku privlačku pjesmu „Oj divojko“. Pokazali su nam kako i najmlađi naraštaji uživaju u kulturnoj, tradicijskoj baštini koja se generacijama njeguje prenoseći se s koljena na koljeno. Nakon svečanog otvorenja priredbe ravnateljica je najuspješnijim i najvrjednijim učenicima i njihovim mentorima uručila prikladan poklon za rezultate postignute u tekućoj školskoj godini na brojnim natjecanjima u znaju, sportu i praktičnim vještinama. Program se nastavio pjesmom Velikog zbora „Srce nije kamen“ učenika viših razreda te pjesmom Malog zbora „Moje Jadransko more“ učenika nižih razreda. Pojedini učenici predstavili su nam se svojim recitacijama i solo pjesmom uz pratnju nastavnika Josipa Džape, a program se završio vokalno-instrumentalnom izvedbom pjesme „Kad bi svi ljudi na svijetu“ učenika nižih razreda. Ovim putem zahvaljujemo se načelniku Općine Vir Kristijanu Kapoviću, novoizabranom načelniku Općine Privlaka Gašparu Begonji, njegovoj zamjenici Nini Stojčević, svećeniku župe Privlaka te dragim roditeljima i prijateljima što su svojom nazočnošću uveličali proslavu Dana škole.

Ostale slike možete vidjeti u fotogaleriji.

« Ožujak 2024 »